Friday, September 18, 2009

WALK, SHOPPING AND ...

Korzystając jeszcze ze słonecznych dni , postanowiłam wybrać się na spacer i zakupy .. a przy okazji zrobić nowe zdjęcia na bloga . czy jeżeli napiszę , że nadal nie mam pomysłów na zestawy, nie skrzyczycie mnie ?? narazie żyję innymi rzeczami .. zaniosłam CV do kilku sklepów , mam nadzieję , że kiedyś się odezwą .. co więcej ? dostałam list ze studium - zaczynam swoją edukację 26 września .

On a sunny day I decided to go for a walk and shopping .. and by the way take a new photo on the blog. If I write that I have no ideas for new sets? you angry? I live far other things .. I took my CV to the shops and I hope that they call .. what more? I got a letter from the study - start 26 September.  

marynarka - H&M YOUNG | legginsy H&M YOUNG | tenisówki - H&M | naszyjniki - DIY | torba - BERSHKA | kolczyki - CUBUS

Tuesday, September 15, 2009

DIY NECKLACE

Do it yourself . niejednokrotnie widziałam podobne na zagranicznych blogach czy w H&M .  szkoda było mi wydać na nie 50 zł , więc zamówiłam na allegro kilka łańcuszków i zrobiłam sama . wyszedł nie najgorzej jak na pierwszy raz .. planuje zrobić jeszcze jeden , tym razem podobny do łańcucha od chanelki 2.55 .

Do it yourself. many times I saw a similar necklace on foreign blogs and H&M . cost 12 € - I think it is expensive. I bought some chains on ALLEGRO.PL and I did it myself. I plan to do another one, similar to the chain from the bag Chanel 2.55

Thursday, September 10, 2009

SAILOR'S GIRL

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą , zebralam się w sobie i stworzyłam outfit . Jak widać postanowiłam znowu doczepić mojego kucyka .. robię to zawsze kiedy mam zły humor i brak koncepcji na kolejny zestaw .. pewnie dlatego , że poprawia mi humor i zestaw nabiera smaku ..  Piersze moje skojarzenie to - dziewczyna marynarza . Dzisiejszy debiut mają tu moje czarne, zamszowe muszkieterki znalezione swego czasu w second hand . Uwielbiam je, więc tym bardziej cieszę się , że nadchodzi jesień ..

I promised a new set, so I add it. As you can see I decided to attach my artificial pony. I do it whenever I have a bad mood and a lack of ideas for the next set. Probably because it improves my mood. My first association - sailor's girl. Today is the debut of my black suede boots, I found them in a second hand. I love them, so the more I am glad that autumn is coming ..

marynarka - H&M YOUNG | bluzka w paski - H&M DIVIDED | torba - TROLL | pierścionek róża i kolczyki - ORSAY | muszkieterki - SECOND HAND

MY NEW PURCHASES ...

Nie mam pomysłów na nowe zestawy . ilekroć przeglądam zagraniczne blogi , a także inne modowe strony mam ochotę stworzyć coś fajnego i wstawić tutaj .. Kiedy już się zabieram nic mi nie pasuje , wszystko wygląda źle . Sciągam ubrania i rzucam w kąt . Jako, że nie mam nowych zdjeć zestawów, wstawiam moje nowe zakupy . Obiecuję , że niedługo pojawi się nowy outfit .

I have no idea for new sets . Whenever I`m watching foreign blogs and other fashion sites I want to create something cool and put it here .. When I want to do this , everything looks bad and I`m fetching clothes and throw into a corner .. Because I have no new sets, I`m adding my new purchases. I promise that soon will be a new outfit.

karmelowe UGG - ATMOSPHERE 55 PLN | miętowy T-SHIRT - PRIMARK 27.90 PLN | wielka czapa - ALLEGRO 26 PLN