Thursday, December 23, 2010

MY WISHES FOR YOU ...

I wish you all the best for Christmas. You know what I mean ... More space in your closet for new things you will buy in 2011 year.Enjoy the Christmas time!

Friday, December 17, 2010

WATERFALL JACKET

Jeśli nie masz pomysłu na zestaw, postaw na bezpieczną czerń, ponieważ w prawie każdym przypadku jest udany. Oczywiście, żeby nie było nudno ubrałam sweter w brudno różowym kolorze. Jest prosto i wygodnie. Nie omieszkam dodać, że granatowy płaszcz i gruby szal również były elementem mojej stylizacji, w taką pogodę bez tego ani rusz. Kilka zdań o kurtce. Jakiś czas temu wymyśliłam sobie w glowie czarnę, krótką kurtkę w stylu waterfall,  taką jak ze TEGO zdjęcia. Niestety cena pozostawiała wiele do życzenia. Na szczęście po długich poszukowaniach z pomocą przyszedł mi sklep NASTYGAL. Po 2 tygodniach miałam ją w rękach i dziś mogę się nią pochwalić.

That's my idea for perfect outfit. Black leather jacket and oversize sweater guarantee you comfort. I present you my newly bought jacket from NASTYGAL. Similar you will find HERE.

jacket - NASTYGAL | oversize sweater - CUBUS | watch - STRADIVARIUS | bracelet - NEW LOOK | bracelet with bow - H&M | overknee boots - ZARA | bag - F&F

Thursday, December 9, 2010

PARTY WITH FANCY WEDGES

Dostaję od Was e-maile z zapytaniem jak ubieram się na imprezy lub spotkania z przyjaciółmi, ponieważ ich tu nie pokazuję, a to Was ciekawi. Odpowiedź jest prosta. Podczas takich imprez zazwyczaj niczym nie szokuję, ubieram się skromnie. Ostatnio byłam na jednej z nich i z chęcią podzielę się z Wami zdjęciami przedstawiającymi moją stylizację. Najtrudniejszym wyborem były buty. W taką pogodę nie można obejść się bez emu, bądź kaloszy.  Na szczęście tym razem nie musiałam iść na miejsce pieszo, dlatego postanowiłam zaszaleć. Zdecydowanie to słowo najlepiej pasuje, w taką pogodę to hardkor. Po powrocie do domu stwierdziłam, że jednak poczekam do wiosny by móc je założyć ponownie :-)

I got some e-mails from you about my party's outfit. I usually wear minimalistic clothes but then I decided to wear fancy wedges. That was hardcore, because of the weather. I think I will them when the spiring comes.

hareem pants, ring, shirt - H&M | wedges - FINSK | necklace - CIUCHOWE LOVE | belt - TERRANOVA

Sunday, December 5, 2010

MOTEDRONNINGEN GIVEAWAY

Dzisiaj wraz ze sklepem internetowym MOTEDRONNINGEN ogłaszam szybki konkurs dla moich czytelników. Wystarczy zostawić komentarz pod tym postem. Nie zapomnijcie podpisać się nickiem oraz e-mailem. Na Wasze komentarze czekam do jutra do północy. Nagrodę możecie zobaczyć TUTAJ!

/ I have a contest with MOTEDRONNINGEN on my blog. You have to write a comment below this note (nickname and your e-mail) See the award HERE. I'm waiting till midnight on Monday. Good luck!

Edit: Gratuluję wygranej gresji. / Congratulations gresja.

Saturday, December 4, 2010

KEEP WARM!

Na początku zaznaczam, że notka będzie raczej z tych krótszych, ponieważ nie chcę rozwodzić się nad tematem zimy. Jest grudzień - musi być śnieg i mróz. Fak faktem, że to nie sprzyja blogowaniu. Kiedy zdjęłam płaszczyk i gruby szal na potrzeby zdjeć wiedziałam, że nie dam rady dłużej niż kilka minut, więc zdjęcia są jakie są. Miałam dłuższą przerwę w prowadzeniu bloga właśnie z tego powodu, jednak od teraz będę "wklejać" się częściej.

/ Sorry for break. It's soo cold and snowy last days. I couldn't take any pictures, because of that.  I try be stronger haha.

rain boots - VIVIENNE WESTWOOD MELISSA | jeans - BERSHKA | blouse - H&M | vest - MONASHE online shop | gloves - LANVIN for H&M | cap - borrowed from MY DAD