Friday, January 21, 2011

BLACK ROSES

Dziś krótko. Kolejne zaległe zdjęcia z zestawem. Dzisiaj już pewnie nie nadawałby się do wyjścia ze względu na koturny. Ponadto prezentuję bluzę lub jak kto woli bluzkę w róże. Wyszukana w sklepie PUBLIC BEWARE  . Kiedy dostałam ją do ręki, wiedziałam, że będzie należeć do tych najbardziej ulubionych rzeczy w szafie. Jest idealna.

I found this blouse at online shop PUBLIC BEWARE  . I really like it, because looks eleganct and siuts well with  everything else for example jeans. It's just perfect. 

hareem pants - H&M | blouse - PUBLIC BEWARE | beige wedges - NO NAME | watch - ALDO | bracelet, ring - H&M | bag - F&F

Monday, January 17, 2011

GUYS, I'M BACK...

Chociaż Nowy Rok rozpoczął się 17 dni temu to dopiero teraz mam okazję dodać pierwszą notkę z zestawem. Powodów jest kilka. Ostatnimi czasy nic mi się nie podobało i nawet biały T-shirt nie pasował mi do jeansów. Dodatkowo do tego wszystkiego należy doliczyć pracę, a dokładnie 3. No i egzaminy. Nie było łatwo. Opracowałam taktykę by wszystko pogodzić i znaleźć czas na blogowanie. Zatem dość użalania się, biorę sprawy w swoje ręce i dziś zapraszam Was do obejrzenia nowych zdjęć. Korzystając z okazji wszystkiego, co najlepsze ode mnie dla Was. Spełniajcie swoje marzenia!

It's my first set this year. I had a lot of work and exams. I think you know what I mean. All the best for you and make dreams come true. I hope you like my outfit.

dress - SHAMPALOVE |  socks - NEW LOOK | wedges - FILTHY MAGIC

Tuesday, January 4, 2011

"SZYBKI" KONKURS WHITESTRIPS 3D

Z racji tego, że biorę udział w kampanii pasków wybielających Blend-a-med 3D White Luxe Whitestrips mam dla Was "szybki" konkurs.
Co trzeba zrobić ? Wystarczy zostawić komentarz pod tym postem z odpowiedzią na pytanie "KTO/CO OSTATNIO WYWOŁAŁ/O TWÓJ UŚMIECH", a także swój e-mail.
Termin: Macie czas do 6 stycznia 2011r.
Co można wygrać ? 5 osób z najciekawszą wypowiedzią dostanie zestaw 28 pasków wybielających 3D White Luxe i będzie mógła sama przekonać się, czy naprawdę działają.
Regulamin konkursu znajdziecie TU.

P.S Jeżeli chodzi o mnie to z Nowym Rokiem postanowiłam dodawać więcej postów ze stylizacjami. Niestety w chwili obecnej mam mnóstwo pracy, jednak liczę na to, że od jutra to się zmieni ;-)
P.S 2 Jeżeli jeszcze nie zdążyliście wysłać swojego zgłoszenia na konkurs C-STYLE C-THRU możecie to zrobić TUTAJ. Nagrody czekają!
INFO! 5 osób, które wygrały paski wybielające to: kaleta77@wp.pl, izapodg@gmail.com, monika1k@poczta.onet.pl, justyna-pyrz@wp.pl i catherinee91@gmail.com. Gratuluję i dziękuję za wszystkie komentarze!