Wednesday, June 29, 2011

HEGO'S AND FRIENDS SHOWROOM


28 czerwca wybrałam się do Warszawy na letnie wyprzedaże, oprócz tego odwiedziłam Showroom HEGO'S AND FRIENDS. Miałam okazję nie tylko zapoznać się z najnowszymi produktami marek takich jak: Rubber Duck, Melissa, Woody czy Hego's, ale również spotkać się ze znajomymi. W tej notce z chęcią podzielę się z Wami zdjęciami, które udało mi się zrobić podczas tego wydarzenia. Moimi faworytami są fikuśna torebeczka z guzikami, niebieskie melisski i okulary Woody Platic Chic z różowymi oprawkami.

On 28th of June I was in Warsaw. I visited shops to see what interesting it's on sale, and I went to HEGO'S showroom. I could see the latest products of brands such as: Rubber Duck, Melissa, Hego's, or Woody. I also could meet with my friends and gossip. My favorites items are the fancy purse, the blue, jelly shoes and sunglasses with pink frames. Enjoy!

1hegos

28hegos

 

27hegos

13hegos

14hegos

2hegos

23hegos

25hegos

24hegos

20hegos

19hegos

17hegos

18hegos

hareem pants - ROMWE | blouse - SECOND HAND | bag - MANGO | flats - NO NAME | watch - ALDO

Monday, June 20, 2011

REGAL ROSE GIVEAWAY - CLOSED

READERS) Pamiętacie bransoletkę z poprzedniego posta? Dzisiaj mam dla Was konkurs organizowany współnie z REGAL ROSE. Wystarczy jedynie:

- Zostawić komenatrz pod tym wpisem wraz z e-mailem
- Polubić REGAL ROSE na FACEBOOKU

Do wygrania dowolna rzecz wybrana przez zwycięzcę ze sklepu internetowego. Konkurs kończy się w środę o 23:59. POWODZENIA!

Remember the cuff from previous post? Today I have giveaway. You have chance to win one product which you choose at REGAL ROSE online store. You have to only:

- Leave a comment with your email address
- Have to join REGAL ROSE on FACEBOOK

The giveaway will be closed at 11.59PM on 22th June 2011. GOOD LUCK!

AND THE WINNER IS : zygmunt.dorota@gmail.com

Thursday, June 16, 2011

BLACK&BEIGE


Przez ostatnich kilka dni intensywnie czytałam notatki, żeby zdać egzaminy, w międzyczasie pracowałam. Głównie te dwie rzeczy sprawiły, że w ciągu ostatnich dwóch tygodni nie pojawiło się nic na blogu i nie mogłam podzielić się z Wami nowymi zdjęciami. Teraz oficjalnie mam wakacje i zapał do pracy. Dzisiejszy dzień był dniem załatwiania spraw, miało być w miarę elegancko. I jest! Czarne spodnie, ulubiona marynarka (która zresztą strasznie się gniecie) i wygodne buty, to jest to, w czym czuję się dobrze.

Last couple days were full of exams, so I had no time to take pictures and show you my new outfits. In meantime I worked. Now my exams are done and have holiday. I like simple and elegance combinations, so today I show you my fav blazer with black hareem pants and comfy flats. Hope you like it. Enjoy your vacation!

hareem pants - ROMWE | blouse - CAMAIEU | bag - MONASHE | flats - NO NAME | blazer - SCHWING SCHWING | cuff - REGAL ROSE

Friday, June 3, 2011

OH! TEATR


31 maja miałam okazję być na pokazie jesienno-zimowej kolekcji Łukasza Jemioła w OCH TEATR w Warszawie. Był to pokaz, który swoją premierę miał podczas FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi. Jeżeli chodzi o samą kolekcję to ciężko mi oceniać pod względem merytorycznym, mogę tylko napisać, że jeszcze żadna kolekcja nie podobała mi się tak bardzo jak ta. Przede wszystkim kolory - odcienie beżu i szarości, które uwielbiam. Miałam okazję nie tylko zobaczyć pokaz na żywo, mogłam spotkać się z osobami, których dawno nie widziałam. Jednym słowem bawiłam się świetnie! Żałuję, że nie wzięłam ze sobą aparatu. W co byłam ubrana możecie zobaczyć dzięki MAFF oraz Suzie. Za zdjęcia z backstage dziękuję serdecznie Tymkowi Maciejewskiemu.

Backstage photos and video from Łukasz Jemioł fashion show. It was the best show, I've ever seen.

(MAFFASHION thanks so much for video ;-*)

dress - AREYOUFASHION | necklace - borrowed from EWA | heels - H&M | clutch - CUBUS

Thursday, June 2, 2011

N.E.E.T. MAGAZINE


My dear, what a surprise! I found my picture in N.E.E.T. Magazine. I'm so excited. I'm glad that I can share with you this info. Enjoy!

(Check this out: http://www.neetmagazine.com)