Friday, November 25, 2011

PRESS DAY: H&M SS 2012 AND LEE


Wczoraj mój dzień spędziłam w Warszawie, gdzie miałam okazję zobaczyć najnowszą kolekcję H&M wiosna - lato 2012. Czekałam na nią szczególnie. Opisując w skrócie, to mieszanka nowoczesnego krawiectwa i romantycznej kobiecości. Mamy do czynienia z wyrazistymi kolorami między innymi z różem, limonką i pomarańczą, ale również z tymi stonowanymi - kremem, miętą i pudrowym różem. W porównaniu z kolekcją Versace, kolekcja wiosenna jest absolutnie w moim stylu. W mojej szafie widziałabym białą kamizelkę i neonową sukienkę.

Yesterday I was in Warsaw. I had opportunity to see new collection of H&M for SS 2012. I'm in love with these colors. In particular I like neon dress and white vest. I think is in my style. Have a look below, you can see a lot of pictures. Enjoy!

Po czasie spędzonym w showroomie H&M wraz z siostrą, Ewą (ogromny buziak) i Anią Bosak, udałyśmy się na prezentację nowej kolekcji Lee. Tu moim faworytem jest marmurkowa koszula jeansowa. Niżej przedstawiam krótką relację.

Later, I went with my sister and friends to see another new collection. If I had to choose I would pick jeans shirt. In conclusion, I can't wait spring right now.

Monday, November 21, 2011

IN BURGUNDY


Niedawno pokazałam Wam mój nowy nabytek, a mianowicie plisowanką w kolorze butelkowej zieleni. Wraz z jej zakupem moja miłość do długich spódnic się nie skończyła. Tą, z dzisiejszego posta, upolowałam w Cubusie. Pasuje do wszystkiego. Zarówno na większe wyjścia, jak i na spacer czy spotkanie ze znajomymi. Niestety sięga aż do ziemi. Mam nadzieję, że śnieg i zła pogoda nie da o sobie znać w najbliższym czasie bo to oznacza, że będę musiała pożegnać się z nią do wiosny, a tego bym nie chciała.

Last time I showed my new purchase - green bottle skirt, but it's not the only one in my wardrobe. Today I'm showing you a new one from Cubus. It suits perfect with anything and any ocassion. Unfortunately, it's so long that I hope snow and bad weather won't come fast, because I would have to put it to my wardrobe till spring.

sweater, skirt, bracelet - CUBUS | boots - STRADIVARIUS | bag - ROMWE | watch - ALDO | ring - DIVA

Monday, November 14, 2011

MACIEJ ZIEN FASHION SHOW


Obiecany i jednocześnie lekko spóźniony post z pokazu Macieja Zienia, który miał miejsce w SOHO w Warszawie. Kolekcja, jak również panująca na i po pokazie atmosfere były fantastyczne. To były na pewno niezapomniane chwile! Moimi faworytami są dwie beżowe długie suknie ze zdjęć poniżej. Nie wiem co mogłabym dodać więcej. Zapraszam do obejrzenia krótkiej relacji. Pozdrawiam Was dziewczyny i resztę znajomych bez których wcale nie byłoby tak fajnie!

As I promised, today I'm posting pictures from Maciej Zień fashion show. Dresses and atmosphere were amazing. My favorites are two beige gowns from pictures below. Thanks to my friends without who this show wouldn't be so cool.


(fot by Agencja ZOOM ZOOM, me, video by MAFF)