Friday, July 13, 2012

Don't panic, it's only Friday 13th

Od początku wiedziałam, że 13-sty piątek to nie jest dobry czas na robienie zdjęć. I nawet nie chodzi o to, że padał deszcz, bo była nadzwyczaj ładna pogoda, tylko o to, że "pozowanie" do zdjęć z aparatem wcale nie jest takie proste jakby się wydawało. Prostsze jest chyba chodzenie w niewygodnych butach. Na szczęście te z dzisiejszych zdjęć takie nie były. Jeżeli ktoś chce dodać sobie 15 cm, a przy tym nie przewrócić się po pierwszym kroku to szczerze polecam. Gruby obcas i idealnie wyprofilowany but sprawia, że chodzi się w nich bardzo dobrze. Do tego wszystkiego bluzka z baskinką i para klasycznych jeansów.

I knew that Friday 13th it not the best time to taking pictures. Everything was wrong - face, clothes, hair. But with those cobalt heels it wasn't so bad. If you want add yourself extra 15 cm, try them! Peplum shirt and classic jeans it's my choice.

Jeans - ZARA | Bag - JESSICA BUURMAN | Watch - TIMEX via. APART | Heels - MODOME | blouse - SOUFFLE

4 comments:

 1. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 2. Zgłosiłam już tego bloga do Bloggera.

  ReplyDelete
 3. Złodziej!!!! Oszust!!! Stwórz coś własnego, a nie kradnij cudze!!!!!!
  Wszystkich zainteresowanych zapraszam na pierwotny blog z którego to wszystko pochodzi:

  http://bloo90fashion.blogspot.com/
  http://bloo90fashion.blogspot.com/
  http://bloo90fashion.blogspot.com/
  http://bloo90fashion.blogspot.com/
  http://bloo90fashion.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83), jakiekolwiek korzystanie z treści cudzego bloga lub zdjęć, które są na nim zamieszczone, bez wiedzy właściciela, jest zabronione. To co tu robisz, to zwykła kradzież. Blogger bloggerem, ale jesli to nie zniknie, to podejmiemy stosowne kroki.

  ReplyDelete