Friday, August 14, 2009

LAST DAY OF SUMMER

Dzisiaj wybrałam się na " zlecone przez koleżankę " zakupy .. pomimo , że dzień słoneczny, wcale nie było tak ciepło .. czyżby to były już ostatnie dni lata ?? .. z jednej strony się cieszę , ponieważ będę mogła nosic nakrycia wierzchnie , botki i chusty które uwielbiam ..  z drugiej ? chyba chciałabym jeszcze nacieszyć się słońcem , w tym roku pogoda nam nie sprzyjała .. Dodam również , że każda moja wizyta w Centrum Handlowym musi kończyć się wydaniem pieniędzy .. nie swoich oczywiście , bo z powodu ich braku zadłużam się u własnej siostry . czyzby mój zakupoholizm się szerzył ? .. dla wyłumaczenia wspomnę , że tenisówki znajdowały się w mojej wish liście , więc to był wystaczający powód aby je kupić ..

Today I went shopping for friends. The day was sunny but not warm. Last days of summer? On the one hand I`m happy because I like to wear boots, scarves and jackets. On the other hand, I would like the sun.  Every time when I'm at the shopping center I have to spend money - not mine. I borrow from my sister. Sneakers, which I bought are on my wish list, the reason to buy them.

koszula - STRADIVARIUS | legginsy jeansowe - H&M YOUNG | okulary - CROPP | baleriny - NEW LOOK - SECOND HAND | pierśconki - H&M | tenisówki - H&M

No comments:

Post a Comment